wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Brak wyświetlania cen

  • 5 Odpowiedzi
  • 3371 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline yogusia

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Brak wyświetlania cen
« dnia: Listopad 21, 2012, 11:11:03 am »
Witam,

Jestem świeżakiem ale nie potrafię tego przejść. Zrobiłam CSV wg tutorialu w internecie i po jego załadowaniu ceny na sklepie wyświetlały się w euro zmieniłam więc walutę na złoty i nie ma wogole cen na sklepie w żadnym produkcie ale są one widoczne na panelu administracyjnym. Dodam, że nie ma też cen w domyślnych produktach z instalacji tych przykładowych i w nich również nie ma cen.
Wersja to Prestashop 1.4.9.0

Proszę o sensowne odpowiedzi.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Brak wyświetlania cen
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2012, 11:40:07 am »
po pierwsze podaj linka. po drugie, sprawdz na standardowej skorce Presta (bez modyfikacji) czy ceny tez sie nie wyswietlaja. po trzecie sprawdz czy nie masz wlaczonego trybu katalogu oraz czy w karcie produktu nie jest odznaczone "wyswietlaj cene".

a wprowadzajac produkt recznie od A do Z (bez CSV) cena wyswietla sie poprawnie?
design4VIP z innej strony...

*

Offline yogusia

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Brak wyświetlania cen
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2012, 11:53:34 am »
http://tonery-drukarki.pl/sklep1/ link do sklepu widać, że nie ma cen widocznych.

Sprawdziłam i nie ma cen rówznież podczas ręcznego dodania produktu
http://tonery-drukarki.pl/sklep1/product.php?id_product=298

Mam włączony tryb katalogu więc w tym też nie tkwi problem.

Zauważyłam bo porównuje to z stworzonym przeze mnie sklepem wcześniej w Shipping nie mogę dodać Polski w zakładce country - nie ma wogóle Europy - ale nie wiem czy to w tym tkwi problem.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Brak wyświetlania cen
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2012, 12:12:52 pm »

Mam włączony tryb katalogu więc w tym też nie tkwi problem.


no to wlasnie tutaj tkwi problem. tryb katalogu nie wyswietla cen, tylko pokazuje produkty.
design4VIP z innej strony...

*

Offline yogusia

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Brak wyświetlania cen
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2012, 12:22:11 pm »
Faktycznie wszystko działa. Dziękuje za cierpliwość, wszystko działa.

Temat do zamknięcia. Szkoda, że w google nie było nigdzie rozwiązania tego łatwego problemu.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Brak wyświetlania cen
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 21, 2012, 02:57:03 pm »
poczatkujacemu ciezko znalesc rozwiazania nie wiedzac jak nazwac problem. dlatego wlasnie powstala ta kategoria "dla poczatkujacych". chyba kazdy tutaj na forum zaczynal od tego samego poziomu, tylko nie kazdy ma odwage sie do tego przyznac i tego typu watki pojawiaja sie w innych, mniej trafionych, kategoriach ;) jezeli chodzi o takie, dla starych wyjadaczy, blachostki to to jest wlasnie odpowiednia grupa i tutaj najszybciej na nie otrzyma sie konstruktywna odpowiedz. w innych watkach, zakladajac, ze umieszczajacy pytanie ma juz wieksze pojecie o presta udzielane sa raczej szczatkowe podpowiedzi bo do reszty juz powinien dojsc sam ;)

czekamy na kolejne pytania ;)
design4VIP z innej strony...