wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

gattaactiveshop.pl

  • 14 Odpowiedzi
  • 5498 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline barteks

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
gattaactiveshop.pl
« dnia: Wrzesień 24, 2009, 11:02:51 pm »
Witam,

Sklep: www.gattaactiveshop.pl

Sporo prywatnych przerobek, glownie mozliwosc zakupu bez rejestracji, nowa integracja z porownywarkami (kategorie z serwisow dla produktow) itd.

*

Offline Tony

  • Użytkownik
  • **
  • 42
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2009, 12:41:58 am »
Bardzo ciekawie wykonany sklep - zarówno graficznie jak i kod. Bravo. Znalazłem kilka błędów ale ogólne wrażenie pozytywne. Pod IE 6 pada pod Operą czasem miałem problem z zaznaczeniem rozmiaru. Zakupy bez rejestracji przydały by się wielu innym urzytkownikom Presty - jest mozliwośc podzielenia się tą opcją ?

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2009, 09:03:25 am »
Fajny, podoba mi się.. :-)

*

Offline barteks

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2009, 12:22:56 pm »
Hej,

Co do podzielenia sie funkcjonalnoscia umozliwiajaca zakupy bez logowania, to nie specjalnie jest taka mozliwosc.
Funkcjonalnosc ta wymaga zmian (nieduzych, ale istotnych) w zrodle. Nie jest to niestety modul.

Ja generalnie prestashop potraktowalem jako punkt wyjscia. To jest fajny sklep, z bardzo dobrymi modelami. Ale jak to zwykle jest z pudelkowymi rozwiazaniami: sa one dla wszystkich i dla nikogo.
Sklep jest ciagle rozwijany, np. chce mocno przebudowac panel uzytkownika, jest troche za statyczny.
Mam sporo pomyslow, kilka wlasnych rozwiazan jest wybitnie tymczasowych,  ale mam malo czasu, bo inne projekty wzywaja - trzeba w koncu zarobic na promocje ;)



*

Offline netlider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2009, 01:39:42 pm »
Powiem krótko - pozazdrościć wiedzy i umiejętności. Jeżeli nie ma opcji podzielenia się sprzedażą bez rejestracji to może chociaż jakieś wskazówki pozwalające dotrzeć do tej funkcjonalności?

Pozdrawiam
Robert

*

Offline barteks

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2009, 02:29:55 pm »
Logowanie bez rejestracji rozwiazalem - tymczasowo - tak:

Po przejsciu przez odpowiedni formularz, w ktorym klient podaje dane do wysylki/faktury, tworze tymaczasowego uzytkownika, tak, by utrzymac zgodnosc w danych, ktore wykorzystywane sa w koszyku, zamowieniu i wszystkim innym co sie z tym laczy(np. informacje wysylane o etapach zamowienia).

Dodatkowo oznaczam takiego uzytkownika i stosuje pewien mechanizm zmiany mejla (loginu) tak, by moc wysylac wiadomosci, ale by w razie potrzeby klient mogl po raz kolejny dokonac zakupow podajac tego samego mejla.

Nie jest to rozwiazanie, ktore jest specjalnie dobre (na tym etapie) , ale czas pilil i musialem uruchamiac sklep. Generalnie chce rozbudowac caly system zarzadzania uzytkownikami tak, by z osob, ktore nie chca sie rejestrowac zrobic caly oddzielny model, ktory bedzie wspolpracowal z zamowieniami itd.

Chce tez rozszerzyc funkcjonalnosc sklepu o automatyczne rabaty dla osob ktore skladaja kolejne zamowienie:
2 zamowienie - 2% rabatu
3 zamowienie - 3% rabatu
...
5 -10 zamowienie - 5% rabatu
itd.

To powinno zachecac (tak sadze - moze ktos ma doswiadczenia) do rejestracji, co z koleji pomoze na lepszy kontakt z klientem.
Tyle teori ;). Jak to bedzie w praktyce, to sie okaze.

*

Offline kuras

  • Tubylec
  • ****
  • 257
  • 1
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2009, 03:07:09 pm »
Podoba się! :-)

Faktycznie pod Operą słabo działa wybór rozmiaru.
Dodatkowo poprawił bym czytelność przycisków (właściwi ich nie ma... tylko linki) w Koszyku... tzn linki "« Kontynuuj zakupy    Dalej »". Proponuje Dalej dać na prawą i wyróżnić :-)
To tak na pierwszy rzut oka.

Pomyśl aby JS i CSS przechodziły przez Minify

Połączyłbym jeszcze wszystkie przycisk menu i inne obrazki w jeden duży sprite.

Tak trzymać :-)

*

Offline lamcpp

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2009, 10:09:07 pm »
mi też się podoba, i mam pytanie jak to zrobić zeby po najechaniu na "women" pojawiło sie menu i po wybraniu ktoregos z menu pokazywała sie odpowiednia strona? słowem jak zrobic takie menu?

*

Offline barteks

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 29, 2009, 12:21:49 pm »
Czesc,

Dzieki za uwagi - niektore rzeczy faktyczni wymagaja poprawki.  Linki na guziki tez chce zmienic, mam juz odpowiednia grafe.


*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2009, 10:54:14 am »
Bardzo ciekawe rozwiazanie :)

Troche mi nie lezy przejscie zdjęcia z lewej kolumny w kategorii w biel, jest jej za duzo i kolumna sie "urywa". Dalbym tam jakis konkretny kolor (róż?) i na tym jakies dodatkowe info, żeby nieco wykorzystac tą przestrzeń (polecane?)

Jeszcze zrob preload obrazkow do hover :) jak laduje to zazwyczaj w koncowej fazie na ukrytym divie, pieknie sie wtedy otwierają wszelkie lightboxy na hover ;)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline Mustang

  • Nowy
  • *
  • 15
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 29, 2009, 03:17:43 pm »
Sklep fajny, a mam pytanie na jakim serwerze masz ten sklep ?

*

Offline barteks

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 03, 2010, 01:43:37 am »
Sklep fajny, a mam pytanie na jakim serwerze masz ten sklep ?

Witam,

Nazwa.pl

pzdr

*

Offline BelegEthel

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 06, 2010, 12:27:17 am »
Witam,
Bardzo ciekawe podejście i forma prezentacji. Bardzo mi się podoba. Można wiedzieć czy startowałeś z jakiegoś gotowego motywu (ewentualnie jakiś link :)) czy robiłeś ten układ od zera?

Pozdr
Bele

*

Offline kreo

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 10, 2010, 08:20:04 pm »
mi też się podoba, i mam pytanie jak to zrobić zeby po najechaniu na "women" pojawiło sie menu i po wybraniu ktoregos z menu pokazywała sie odpowiednia strona? słowem jak zrobic takie menu?

podpinam się. Czy ktoś może naprowadzić na gotowe rozwiązanie lub dać wskazówki do takiego rozwiązania?

*

Offline barteks

  • Nowy
  • *
  • 16
  • 0
Odp: gattaactiveshop.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 10, 2010, 09:41:23 pm »
Rozwiazanie jest zbudowane 'od zera'.