wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

mój sklep www.malamizabawki.pl

  • 3 Odpowiedzi
  • 2509 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline malami

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
mój sklep www.malamizabawki.pl
« dnia: Listopad 23, 2012, 12:21:40 pm »
Co myślicie o mojej stronie www.malamizabawki.pl
Co zmienilibyście w nim, co poprawilibyście itd. ?
Proszę o uwagi!

pozdrawiam
Ania

*

Offline malami

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: mój sklep www.malamizabawki.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2012, 05:50:30 pm »
Nikt nie ma uwag :(
Mam problem, ludzie wchodzą do mojego sklepu, oglądają, wkładają do koszyka zabawki i nie kupują.
Nie wiem co jest nie tak.
Może macie jakieś sugestie?

Ania

*

Offline roy06

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Odp: mój sklep www.malamizabawki.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2012, 06:28:47 pm »
Witaj!
Jak dla mnie, troszkę ubogo pod względem graficznym. Myślę, że taka kolorystyka nie pasuje do tematu - zabawki, dzieci itp. choć to może tylko moje odczucia.
Jeśli chodzi o brak zamówień, to po pierwsze:
- nie ma włączonej opcji zamówienia produktu jako gość, czyli szybki formularz zamówienia i owe zamówienie jest zrealizowane. Nie każdy chce po prostu rejestrować się na stronach.
- mają problem z realizacją zamówienia, gdyż jakiś punkt jest ominięty lub dla nich niezrozumiały.
- czasem może być tak, że niektórzy dla testów dodają coś do koszyka, ale realizować zamówienia nie chcą, to już zależy od osoby.

W razie większych pytań odnośnie funkcjonalności itp może Pani śmiało się skontaktować ze mną poprzez maila (piotreczek1234@o2.pl), a chętnie pomogę.

Pozdrawiam

*

Offline malami

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: mój sklep www.malamizabawki.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2012, 07:16:57 pm »
Dzięki za sugestie :)
Strona miała być prosta i przejrzysta - ale teraz wiem, ze jeszcze dużo trzeba nad nią popracować.
Do zamówień bez rejestracji już się przygotowuje, więc to będzie, ale zastanawiam się  co może być jeszcze nieczytelne w zamówieniach.
Strona już trochę wisi w necie ale była traktowana po "macoszemu" przez mnie, a teraz bardzo mi zależy żeby w końcu zaczęła zarabiać.

Ania