wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sleider

  • 9 Odpowiedzi
  • 2410 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Roksana

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • 0
Sleider
« dnia: Listopad 26, 2012, 11:54:29 am »
Witam
Poszukuję do umieszczenia w sklepie zamiast banerku coś takiego jak sleider. Chodzi mi o to żeby na sklepie teraz w okresie świątecznym pokazać kilka ofert promocyjnych, jako kilka banerków które się zmieniają.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Sleider
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2012, 12:19:17 pm »
design4VIP z innej strony...

*

Offline Roksana

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • 0
Odp: Sleider
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2012, 12:27:05 pm »
Bardzo dziękuje. A jak mam to wsadzić w miejsce banera. Mam teraz tylko sztywny baner na głównej stronie. Renata

*

Offline kalif

  • #PrestaShop Ninja
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 96
  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • PrestaShow.pl
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Sleider
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2012, 12:38:09 pm »
Wgraj moduł na serwer do folderu modules.
Zainstaluj moduł znajdując go na liście w adminie w menu Moduły. Po zainstalowaniu moduł powinien się wstawić sam, a jeśli wstawi się w złe miejsce to w menu admina w Moduły>Rozmieszczenie modułów przeciągnij wcześniej zainstalowany moduł wyżej lub niżej w pasujące Tobie miejsce

Sklepy internetowe - Profesjonalne wsparcie - Modyfikacje - Inteligentne moduły - Piękne szablony - SPRAWDŹ »
www.prestashow.pl / +48 506 312 999 / GG: 1604882 / kontakt@prestashow.pl

*

Offline Roksana

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • 0
Odp: Sleider
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2012, 12:47:39 pm »
Nie widzi mi modułu. Zainstalowałam z folderu do którego ściągnęłam. Niby wgrywa moduł a potem go nie ma nigdzie.

*

Offline Roksana

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • 0
Odp: Sleider
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2012, 12:56:08 pm »
ale ja dałam go w zipie, może rozpakować muszę...

*

Offline fishka

  • Użytkownik
  • **
  • 25
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sleider
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2012, 01:44:46 pm »
przypuszczam, że teraz musisz odnaleźć ten moduł w panelu administracyjnym i włączyć/skunfigurować jego działanie (zmienić fotki, dodać linki etc)
Poza tym może być sytuacja że moduł się nie zainstalował np do wersji presty 1.5.2 jeśli moduł "pasuje" tylko do wersji prestashop 1.4.x


*

Offline Roksana

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • 0
Odp: Sleider
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 26, 2012, 03:08:48 pm »
Mam wersję 1.4.4.1.  ściągnęłam moduł Power Play dla PrestaShop 1.4 powinien go widzieć. Rozpakowałam dałam do modułów. Niestety nie ma go nigdzie w panelu modułów.

*

Offline Roksana

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 78
  • 0
Odp: Sleider
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 26, 2012, 04:14:31 pm »
Ściągnęłam inny. Tego widzi. Ale mam inny problem.  Mam zamontowany Homepage Slideshow i... i jest juz na stronie. Zamontowałam go na stronie zgodnie z instrukcją i... i nie ma zdjęcia które chcę tylko pokazowe, nie mogę tez usunąć z niego napisów na środku które przekierowują na stronę. Proszę o pomoc.
Wyglada to tak http://www.sklep.wagant.podhale.pl/. Muszę wyłączyc gdzieś ten napis na środku. No i nie mam zdjęć które chcę żeby były.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 04:38:33 pm wysłana przez Roksana »

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Sleider
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2012, 08:12:51 pm »
ot tak same nie beda, wgralas zdjecia przez konfiguracje modulu? tam napewno tez bedzie mozliwosc zmieny lub usuniecia tekstow.

wychodzac, jezeli zmienilas i zdjecianie sa widoczne to sprawdz czy pokolei katalogi modules, nazwa modulu, ewentualnie images (img) czy tym podobne maja chmod 755 albo 777 (drugiego nie polecam)

jezeli tak i dalej ni widac zdjec to wyczysc  tools/smarty/compile oraz cache przez FTPa
design4VIP z innej strony...