wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość

  • 8 Odpowiedzi
  • 4114 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline szubens

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« dnia: Grudzień 01, 2012, 09:33:57 pm »
Witam,
chciałem zaprezentować swój świeżo uruchomiony sklep http://anzone.pl, Czekam oczywiście na wszystkie uwagi, te dobre i te mniej ...

Pozdrawiam,
Właściciel

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2012, 10:19:27 am »
sorka za uszypliwosc, ale gdzie ten ciekawy design i wysoka jakosc?

standardowa skorka z dodanym tlem i w dodatku z bledami, np. pasek menu i wyszukiwarki nie dochodzi do kranca strony, bloki stykaja sie z krancem tla, co za bardzo nie wyglada efektownie, straszne pustkowie w top strony.... po co kategorie, po co producenci, jezeli jest tylko po jednym elemencie?
sorka, ale temat w ogole nie odzwierciedla strony, spodziewalem sie naprawde cos uderzajacego a baaaardzo sie zawiodlem.
design4VIP z innej strony...

*

Offline szubens

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2012, 11:37:42 pm »
Witam,
"Ciekawy design i wysoka jakość" - dotyczy produktów w sklepie, i jest w tytule sklepu !!!
Co do tego, że tło styka się z blokami to zamierzone, jednemu się podoba innemu nie.

Pozdrawiam,
Właściciel

*

Offline rangerek

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja firma IT
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2012, 11:44:09 pm »
mała uwaga estetyczna - może komuś też się to podoba, mnie nie - na karuzeli na głównej stronie poduszki zasłaniają białym tłem te będące z tyłu - wygląda to bardzo źle, żeby nie powiedzieć niechlujnie :(
a myślę, że przejsćie na png i przeźroczyste tło bardzoby pomogło
Twój podpis wykonał niedozwoloną operację i zostanie zamknięty.......
sklep zoologiczny -  http://centrumzoologiczne.eu

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2012, 12:35:47 pm »
Co do tego, że tło styka się z blokami to zamierzone, jednemu się podoba innemu nie.

no ale jak sadze nie dopasowanie szerokosci paska manu i przegladarki to chyba juz nei za bardzo zamierzone.... no i jak widisz stykajace sie bloki nie tylko mi sie nie podobaja, ale jest wiecej niechetnie nastawionych do tego rozwiazania. wiec... no ja juz bym sie nad takim "zamierzonym" efektem zastanowil.

no i przede wszystkim sie tak nie irytuj, przeciez sam chciales "wszystkie uwagi, te dobre i te mniej ..."

nikt cie nie chce dolowac czy krytykowac, przynajmniej z mojej strony chodzi mi tylko o wskazanie rzeczy do poprawek aby sklep wygladal lepiej niz wyglada, bo narazie za wiele soba ie przezentuje, a z doswiadczenia wiem, ze takie sklepy na szybko i bez dbania o szczegoly sa poprostu omijane przez Klientow, bo zdaje im sie, ze to jakies testowe wdrozenia i nie ma co zabierac sie za zakupy.
design4VIP z innej strony...

*

Podemski

  • Gość
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2012, 04:46:02 am »
Tragiczny design i tyle. Nie ma co tu dużo komentować, defaultowy theme PrestaShop 1.4 był fatalny i wszystko co ktokolwiek z nim próbuje robić kończy się tak samo.

*

Offline szubens

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2012, 08:56:59 am »
Mistrz od designu się odezwał. Jak Ci się nie podoba to schowaj sobie te uszczypliwe komentarze do kieszeni. Myślałem, zaczynając wątek, że pojawią się na nim konstruktywne uwagi. Kilka oczywiście było, super. Ale teksty w stylu "tragiczny design i tyle" są wg pewnych zachowanych norm bardzo złe.

*

Podemski

  • Gość
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 07, 2012, 09:17:13 am »
Nie jestem grafikiem, a to co widzę na AnZone.pl oceniam przez pryzmat tego, że widziałem wiele sklepów. Jak ocenić kolejny design, który jest przeróbką standardowego szablonu PrestaShop, który sam w sobie jest strasznie brzydki?

Widzę ciekawy, fajny produkt i fatalny sklep. Nie ma lżejszego słowa ponieważ do wymiany jest wszystko oprócz logotypu.

Jeśli budżet na rozpoczęcie e-handlu jest mniejszy to warto wejść na jakiś market z szablonami i kupić gotowy szablon i uwierz mi, że każdy będzie lepszy niż to co widzę na AnZone.pl obecnie - taki szablon to kilkaset złotych, a jeśli sklep będzie poprowadzony dobrze to przy lepszej, bardziej zachęcającej do zakupów grafice szybko się zwróci.

To jest e-commerce, czasy gdy po prostu stawiało się sklep i zarabiało już dawno w Polsce minęły mimo, że rynek dość młody, trzeba inwestować by liczyć na korzyści wśród tysięcy innych sklepów.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: AnZone.pl - Ciekawy design i wysoka jakość
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 07, 2012, 12:41:53 pm »
alez wcale nie trzeba inwestowac. jezlei budzet jest zerowy to wiekszosc darmowych korek pod Presta jest bardziej zachecajaca do zakupu niz przestawiona. tu juz nie rozchodzi sie o to czy ta skorka jest ladna czy nie. raczej wlascicelowi sklepu zalecalbym podejscie do tematu i postawienie sie w roli potencjalnego Klienta i odpowiedziec sobie na pytanie: "czy zrobilbym zakupy w takim sklepie, czy strona mnei zacheca, czy taka strona jest wiarygodna, czy w ogole na pierwszy rzut oka widac co sprzedaje sie w tym sklepie?...."

juz poprostu pojde na reke wlascicielowi bo szkoda walkowac temat (na wlasne zyczenie) i uzalac sie nad skorka, ktora w rzeczy samej jest zupelnie zepsuta standardowa.

http://www.flashuser.net/free-prestashop-themes < polecam pod branze nr 1, 6, 9, 15. po drobnych modyfikacjach graficznych/kolorystyki beda idealne i napewno bardziej zachecajace, a reszta juz zalezy tylko od umieszczonych produktow.
design4VIP z innej strony...