wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane

  • 26 Odpowiedzi
  • 7778 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline seek

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« dnia: Styczeń 15, 2013, 08:55:49 am »
Witam, poszukuję dwóch modułów, slider nowych produktów oraz najczęściej kupowanych. Wiem że są one dostępne za darmo jednak linki do modułów na różnych forach często są nie aktualne.


Pozdrawiam

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2013, 09:49:33 am »
pierwsza odpoweidz w google

http://www.prestashop.com/forums/topic/16134-module-home-featured-and-new-products-slideshow-update-04022009/

ale mam tez do zaoferowania autorski, w obecnej chwili jako featured ale moze pracowac rowniez jako nowosci czy bestsellers, demo http://welter.com.pl (slider, mozliwosc przerobienia do dowolnej czesci strony) ewentualnie na zamowienie inny uklad i funkcjonalnosc.


PS.
dodam, ze korzysta z wbudowanych bibliotek jQuery prestashop, wiec odpada notoryczny blad gryzienia sie js z innymi modulami.
design4VIP z innej strony...

*

Offline seek

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 15, 2013, 11:32:02 am »
pierwsza odpoweidz w google

http://www.prestashop.com/forums/topic/16134-module-home-featured-and-new-products-slideshow-update-04022009/

ale mam tez do zaoferowania autorski, w obecnej chwili jako featured ale moze pracowac rowniez jako nowosci czy bestsellers, demo http://welter.com.pl (slider, mozliwosc przerobienia do dowolnej czesci strony) ewentualnie na zamowienie inny uklad i funkcjonalnosc.


PS.
dodam, ze korzysta z wbudowanych bibliotek jQuery prestashop, wiec odpada notoryczny blad gryzienia sie js z innymi modulami.

Oczywiście znalazłem wątek który podałeś, jednak nie mogę pobrać pliku - dlatego też napisałem ten wątek. Twój autorki moduł jest darmowy?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 15, 2013, 11:40:08 am »
Twój autorki moduł jest darmowy?

mam nadzieje, ze to pytanie bylo retoryczne...

a mzoe jeszcze darmowe dostosowanie graficzne do Twojego szablonu i wymagan? bo to jest....

jednak drogi nie jestem i napewno sie dogadamy, zalezy tylko czego dokladnie oczekujesz.

PS. a odnosnie tego modulu z linka to dziala jak najbardziej z 1.4.9.0 bo na nim budowany jest moj kolejny modul z www.forevery.pl (strona glowna, slider+tabs)

design4VIP z innej strony...

*

Offline seek

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2013, 11:43:34 am »
mam nadzieje, ze to pytanie bylo retoryczne...

a mzoe jeszcze darmowe dostosowanie graficzne do Twojego szablonu i wymagan? bo to jest....

jednak drogi nie jestem i napewno sie dogadamy, zalezy tylko czego dokladnie oczekujesz.

PS. a odnosnie tego modulu z linka to dziala jak najbardziej z 1.4.9.0 bo na nim budowany jest moj kolejny modul z www.forevery.pl (strona glowna, slider+tabs)



O tym, że poszukuję darmowych modułów pisałem w pierwszym poście:

Cytuj
Wiem że są one dostępne za darmo jednak linki do modułów na różnych forach często są nie aktualne.

Dlatego chciałem się upewnić.

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2013, 11:45:20 am »
Jak reklama to reklama ;)

Zerknij na te sliderki http://deltashop.pl (promocje i nowości) (produkcyjnie wdrożone)  oczywiście polecane produkty też mogą na tym chodzić - moduły korzystają z natywnych funkcji jquery wbudowanych w prestę więc tez problemy z konfliktami odpadają ;) - i niestety nie są darmowe i niestety wymagają w pewnym stopniu wymagają dostosowania do templetki  ;D ;D ;D ;D ;D
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline seek

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2013, 10:03:39 pm »
Zapytam inaczej, czy jesteście w stanie pobrać ten moduł: http://www.prestashop.com/forums/topic/16134-module-home-featured-and-new-products-slideshow-update-04022009/ ?

Jeżeli tak to prosiłbym o wrzucenie, ja dostaję komunikat o braku uprawnień (najprawdopodobniej za świeże konto).

*

Offline seek

  • Nowy
  • *
  • 10
  • 0
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2013, 12:24:22 am »
Po 2h poszukiwań trafiłem na bardzo dobry, płynny moduł - wystarczy dostosować graficznie. Wątek można zamknąć.

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2013, 12:30:13 am »
Podziel się linkiem być może przyda się innym  :)
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2013, 06:32:26 pm »
Podziel się linkiem być może przyda się innym  :)
przylaczam sie....

dodam jeszcze, ze po takich ludziach widac nasza heroiczna chec pomocy. a co za to mamy? zero poszanowania. owszem, pytam, nie ma odpowiedzi w tym samym dniu to wielki alert "nikt nie pomoze?" itd. ale dostajac podpowiedzi, rozwiazujac problem juz nie laska podzielic sie wiedza dla innych.... tutaj rodzi sie pytanie, czy w ogole jest sens aby komukolwiek pomagac? pomagac... to tez duze slowo, jak ostatnio mozna zobaczyc w postach, bo pytajacy juz nie oczekuja podpowiedzi.... kazdy czeka na gotowca, a nie dasz to jestes cham i tyle. a juz przesada jest to co dzisiaj w moim wypadku mialo miejsce: "podesle ci pliki i wez mi to zrob". no moi drodzy... nie tak to dziala. tutaj juz pisze czysto z wlasnego doswiadczenia, ale mysle, ze wielu z pomagajacych podpisze sie pod moimi slowami. nie tak to dziala.... to powinno sie powtarzac tysiace razy w wielu watkach. to forum pomocy, a jezlei ktos nie ma ochcoty takiej pomocy przyjac i czeka na gotowca to jest dla takich stworzony konkretny dzial - "RYNEK". nie chcesz myslec i sam czegos sie nauczyc, zero checi do myslenia? == RYNEK. my na swoja wiedze, ktora dzielimy sie ZA DARMO oplakalismy wieloma godzinami sleczenia przy komputerze, wyrzeczen, zaniedbywania rodziny, kumpli itp... to, ze dzielimy sie ta wiedza swiadczy tylko o naszej dobroci. jak zapewne bywalcy forum zauwaza, ze takich kreatywnych odpowiedzi na Wasze pytania daje garstka, moze 5-7 osob. a na samym forum jest zarejestrowanych, mysle, ze tak z 10tys? tworcow sklepow, z wiedza o wiele wieksza niz nasza, moze kolejne tyle ale to my, garstka wybrancow, sami od siebie chcemy Wam pomoc. pomagamy, ale co z tego. nie mamy wiedzy 1000 medrcow, wiec kazdy Wasz rozwiazany post jest tez bardzo wazny tak dla nas jak i dla kolejnych osob z takim samym problemem jak i Wasz. dlaczego macie czas na napisanie pytania ale juz napisania paru linijek w czym tkil problem i jak go rozwiazaliscie to szkoda poswiecic. My, maja na mysli wspomniane 5-6 osob, oczywiscie, calymi dniami lezymy i tylko czekamy, az jakis wacpan bedzie mial problem, a wiedze to poprostu wyssalismy z mlekiem matki, sama przyszla.

oczekujecie nieraz rzeczy niemozliwych, pytanie o cos co juz bylo walkowane 1000 razy, odpowiadamy, podpowiadamy ale dac od siebie pare linijek to juz nie laska.

sorka za ta tyrrade, ale juz poprostu ostatnimi dniami to co dzieje sie na forum, rozbestwionym forum, przekracza wszelkie granice. zero szacunku. my nie robimy tego na etacie.
design4VIP z innej strony...

*

Offline sower

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,016
  • 3
    • I Love PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:01:01 pm »
@deejay3 - witaj w klubie - tak się zastanawiałem ile ci zejdzie z dojściem do tych wniosków  ;D ;D ;D ;D
SZYBKA POMOC TECHNICZNA : gg 45116037
SKLEPY | MODUŁY | INTEGRACJE | POMOC TECHNICZNA

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2013, 09:07:52 pm »
@deejay3 - witaj w klubie - tak się zastanawiałem ile ci zejdzie z dojściem do tych wniosków  ;D ;D ;D ;D

doszedlem juz dawno, ale jakos jeszcze zagryzalem zeby. jednak widze, ze z dnia na dzien jest coraz gorzej... chwilami juz sie zastanawiam czy w ogole jest sens, znaczy senst to napewno jest, ale czy jest komu pomagac, czy ktokolwiek to docenia czy tylko traktuje jako nasza powinnosc....

na poczatku jak udzielalem wrecz gotowcow to kazdy byl mily i przyjemny, teraz jak zaczynam ludzi zmuszac do myslenia i dania czegos od siebie, odpowiedzi udzielam bardziej naprowadzajacych niz rozwiazaujacych calkowicie problem, to nagle wychodzi z ludzi beszczelnosc i pretensje, ze tego albo tego nie chce powiedziec... pomagac - nie pomagac? szekspir sie kryje....


PS
jestem ciekawy jakby forum wygladalo jakby przez tydzien, ja czy sower, scholl, Podemski... zamilkli....  jak szybko forum by upadlo, albo, moze poszlo by w druga strone i ci co pytaja a znaja odpoweidzi w koncu zaczeli by sie udzielac a nie czekac na nasze posty.
design4VIP z innej strony...

*

Offline mario

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 640
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2013, 10:05:07 pm »
Powodem jest duza popularnosc Prestashop w naszym kraju, i przeswiadczenie, ze sklep jest latwy i prosty do wdrozenia.
Forum to zaczyna przypominac mi przedszkole, piaskownice ...
90% postow sie powtarza, na ktore juz byly odpowiedzi i sa to naprawde proste sprawy.
Widac tu calkowity brak nadzoru moderatorow, powinni oni przekierowywac te posty do "piaskownicy", po czasie zrobilby sie porzadek, i uzytkownicy zaczeliby wyszukiwac informacje, czytaj - korzystac z wyszukiwarki forum.
Coraz czesciej naciskam opcje "Zaznacz tematy jako przeczytane".

Mysle, ze po czesci jest to tez i nasza wina, udzielajac odpowiedzi.
Integracja wf-mag presta
freelancer

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2013, 10:55:36 pm »
Osobiście uważam, że na forum brakuje oddzielnego działu FAQ/Baza wiedzy/Gotowe rozwiązania/Tutoriale lub coś w tym stylu w którym można by było umieszczać linki do ciekawych materiałów, porady czy też gotowe rozwiązania problemów, które często się powtarzają - czyste krótkie informacje zebrane razem w jednym miejscu.
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Moduł slide new product oraz najczęściej kupowane
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2013, 09:04:37 am »
Osobiście uważam, że na forum brakuje oddzielnego działu FAQ/Baza wiedzy/Gotowe rozwiązania/Tutoriale lub coś w tym stylu w którym można by było umieszczać linki do ciekawych materiałów, porady czy też gotowe rozwiązania problemów, które często się powtarzają - czyste krótkie informacje zebrane razem w jednym miejscu.

jakos nie wydaje mi sie, ze takie rowiazanie by wiele pomoglo. moze rzeczywscie jeden na dziesieciu by z tego skorzystal. widac, ze ludzoim, tym bardziej poczatkujacym nie chce sie w ogole korzystac z wyszukiwarki. moze jest to spowodowane niewiedza jak i o co pytac, ale w wielu przypadkach to ewidentne lenistwo. po co ma poswiecac 5 minut na szukanie jak moze w minute napisac posta i dostanie odpowiedz.... czesto nawet temat jest identyczny z tym, ktory pojawil sie wczesniej i byla w nim odpowiedz. o czym to swiadczy? lenistwo do korzystania z wyszukwiarki.

odnosnie przeniesienia tematow do "piaskownicy"... tutaj raczej bylbym sceptyczny bo sa moze i bardzo tendencyjne pytania ale z wielu  dzialow. raczej sam dzial "piaskownica" podzielilbym jeszcze na podgrupy: wyglad, bledy.... a co do nadzoru.... forum sie dosc dobrze rozwinelo, chyba jest to najszybciej rozwijajace sie forum z tych, ktore znam i czytam, a co za tym idzie dziennie mamy po pare, parenascie postow. ktos musialby siedziec 24h nad tym aby kazdy temat przyporzadkowac do adekwatnej kategorii. tutaj pytanie w imieniu admnistratorow: ktos sie podejmie takiego zadania za free?
design4VIP z innej strony...