wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sklep z obróbką fotografii

  • 1 Odpowiedzi
  • 839 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ArtVB

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Sklep z obróbką fotografii
« dnia: Styczeń 03, 2015, 10:52:43 am »
Witam Wszystkich,
Ponieważ jestem tutaj pierwszy raz proszę o wyrozumiałość :)
Szukam rozwiązania w celu zbudowania sklepu gdzie klient mógłby przesłać materiał (zdjęcia) które będą bazą do wykonania usługi grawerowania. Najlepiej by było aby klient miał swoje zdjęcie podstawione jako jeden z oferowanych produktów z możliwością wyboru formatu, jakości, obramowania itd. Co do tych opcji zamówieniowych myślę że sobie poradzę bo już sporo czasu spędziłem nad wersją testową ale co do pierwszego tematu jakoś nie mogę sobie nic wygooglać. Znalazłem moduł addons photography ale z tego co widzę na stronie demo nie ma tam opcji wysyłania zdjęć co jest konieczne w tym wypadku.
Bardziej zawiłe problemy to np. oferta formatów zdjęć po rozpoznaniu rozdzielczości przesłanego materiału. Nie każde zdjęcie będzie można wykonać w większym formacie i fajnie by było to odfiltrować przed wyświetleniem oferty. Potrafię to zrobić z poziomu PHP ale nie mam pojęcia jak się wgryźć w presta.
Proszę o radę co mogę użyć jako gotowego i ewentualnie jak można coś dodać lub zmodyfikować w kodzie sklepu.
ArtVB

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Sklep z obróbką fotografii
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2015, 12:05:47 pm »
z dodaniem zdjecia do produktu pomoda "dodtakowe pola" w edycji produktu. co do filtracji, tutaj juz nie bedzie tak hop. raczej zastonowilbym sie nad zleceniem napisania modulu dla tego typu rozwiazania. w standardzie raczej nic nie znajdziesz.
design4VIP z innej strony...