wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nie można zainstalować ponownie Presty

  • 2 Odpowiedzi
  • 5495 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline agawi

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Nie można zainstalować ponownie Presty
« dnia: Styczeń 14, 2010, 05:19:31 pm »
Miałam juz zainstalowany sklep. Wszystko świetnie śmigało, ale sporo namieszałam więc postanowiłam skasować stary sklep i zainstalować ponownie. Niestety cały czas wyskakuje błąd w przeglądarce (nie włącza się instalator) -

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home:/tmp:/usr/bin:/bin:/usr/local/bin:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/lib/php/PEAR) in /home/nazwamojegosklepu/public_html/config/config.inc.php on line 26

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nazwamojegosklepu/public_html/config/config.inc.php:26) in /home/nazwamojegosklepu/public_html/classes/Tools.php on line 42

Uprawnienia pozmieniałam, wszystko jest tak jak przy poprzedniej instalacji, wersja 1.2.3. Pomożecie?


Z ciekawości wrzuciłam wersję 1.2.5 - działa o dziwo, dlaczego 1.2.3 nie chce?

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Nie można zainstalować ponownie Presty
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2010, 07:10:53 pm »
Czy przypadkiem nie próbowałaś instalować na nowo sklepu, którego pliki już miałaś na serwerze i tylko nadpisałaś, albo nie dodałaś np folderu install? albo dodałaś metodą nadpisywania plików? Być może to jest przyczyna. Generalnie przy ponownej instalacji niestety trzeba wszystko wyrzucić i na nowo wgrać pliki.

*

Offline agawi

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
Odp: Nie można zainstalować ponownie Presty
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2010, 10:04:33 pm »
Skasowałam pliki i z ftpa i całą bazę danych na serwerze, niestety nic to nie dało. Próbuję dalej.