wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

3 sprawy

  • 1 Odpowiedzi
  • 1150 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline hurthurtpl

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
3 sprawy
« dnia: Lipiec 31, 2016, 12:45:42 pm »
Witajcie, w ten weekend postanowiłem postawić sklep, nigdy tego nie robiłem, ale przebrnąłem przez kilka poradników i już coś powstaje, mam jednak 3 problemy, przez które nie mogę przebrnąć.

Sklep: hurthurt.pl

1. Na samej górze jest napis "Skontaktuj się z nami: numer telefonu" chciałbym zmienić ten numer na maila, jak to zrobić ? - problem rozwiązany
2. Usunąłem praktycznie wszystkie zdjęcia, które były w module. Zostały tylko te 3 przewijające się na stronie głównej, jak to wyrzucić całkowicie ? - rozwiązałem problem
3. Dodałem już 12 produktów, a wyświetla się na stronie tylko 8, chciałbym zrobić zakładkę Wszystkie produkty i tam wrzucić całą listę 50 produktów na stronę.(tak na przykładzie)

Dzieki za pomoc.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2016, 01:30:10 pm wysłana przez hurthurtpl »

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: 3 sprawy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2016, 02:29:22 pm »
Ilość wyświetlanych produktów an stronie głównej zależy od ustawień modułów które tam są czyli Polecane produkty, blok najczęściej kupowanych i blok nowości. Presta w wersji 1.6 nie ma standardowo dostępu do kategorii głównej aby wyświetlić produkty do niej przypisanych, można przerobić kod i osiągnąć taki efekt albo przypisać produkty do kategorii niższego poziomu.