wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Templatka - edycja plikó

  • 7 Odpowiedzi
  • 4000 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline morfeusz

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Templatka - edycja plikó
« dnia: Marzec 13, 2010, 02:10:45 pm »
Witam...

Pomóżcie bo zbłądziłem a raczej na wzrok mi padło  ::)

Poszukuje pliku który spina całą templatkę w jedność i jest odpowiedzialny za moduły, że się wyświetlają po prawej lub lewej itp.

W PA zmiana pozycji modułów nie działa więc jestem zmuszony w pliku przenieść coś z lewej na prawą i odwrotnie.

Z góry dzięki za poradę

Pozdrawiam

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Templatka - edycja plikó
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2010, 02:28:44 pm »
nie ma takiej mozliwosci
moduly sa generowane dynamicznie, nie ma czegos takiego jak szablon np. kolumny lewej z modulami zapisanymi w niej

Jesli w PA cos zepsules sprobuj to naprawic ;)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline morfeusz

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Templatka - edycja plikó
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2010, 03:22:43 pm »
no właśnie sęk w tym że w PA nic nie ruszałem odnośnie modułów - domyślnie nie mogę ich przenosić :(
hmmm... chyba że to wina zastosowanej skórki ??


*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Templatka - edycja plikó
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2010, 03:39:48 pm »
tego nie wiem, ale domyslnie powinno to dzialac i po to jest przenoszenie modulow w adminie ;)
zawsze mozesz tez grzebac recznie w bazie - w ps_hook_modules
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline morfeusz

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Templatka - edycja plikó
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2010, 06:09:34 pm »
kurde....

wywaliłem już nawet wersję1.2.5 z serwera i zapodałem wersję 1.2.3 - i po świeżej instalacji również nie mogę modułów przenosić

Robię to w PA -> Moduły -> pozycja   :-\

*

Offline Lukens

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • tradedesign.pl
    • tradedesign.pl
Odp: Templatka - edycja plikó
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2010, 10:20:08 pm »
Jeśli korzystasz z jakiegoś pobranego szablonu, możliwe że ktoś ustawił hardcodem na stałe pozycje podstawowych modułów. Włącz podstawowy szablon PS i sprawdź, czy po zmianie pozycji w panelu admina sytuacja nadal występuje. Jeśli tak - konieczne będzie grzebanie w plikach .tpl lub - jeśli wolisz tego uniknąć - przenoszenie ich ze standardowego szablonu PS (chociaż najprawdopodobniej zepsuje to wygląd skórki). Jeśli zmiana na standardowy template PS nie zadziała - tak jak mówił Paweł - coś musi nie grać z samym sklepem. W razie gdyby nie zadziałało pisz.
tradedesign.pl - projektowanie szablonów i wdrażanie sklepów opartych o PS

*

Offline morfeusz

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Templatka - edycja plikó
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2010, 10:47:26 pm »
sęk w tym że sprawdzałem również na domyślnej templatce i też nie działa - ba wywaliłem nawet wszystko z serwera, wyczyściłem bazę wgrałem raz jeszcze i na świeżym sklepie również parametry są wyszarzone i nic nie można zrobić :-/

co do .tpl  to tak ich nienawidzę :) że mogę w nich grzebać - tylko trza jeszcze rozgryźć które to są te właściwe

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Templatka - edycja plikó
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2010, 10:14:28 am »
ja nie mozesz, juz pisalem -> masz w bazie tabele odpowiedzialna za polozenie modulow,
nie grzeb w tplach bo tam nic nie znajdziesz odnosnie modulow - sa pobierane z bazy

zmien przegladarke, sprobuj transplantowac modul, itd

jak nie pomoze, zostaw link do admina z jakism tymczasowym userem i haslem
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-